5 písní, které vylepšují prožitek z hraní

  • od

Je spousta her, které vynakládají velké úsilí na tvorbu soundracků, které hra potřebuje, a snaží se vybudovat vzrušující a podmanivý zážitek. Někteří hráči je však nepovažují za dostatečně povzbuzující. Spoustu lidí tyto zvukové efekty naopak iritují, což je vůči jejich původnímu záměru vtáhnou hráče do hry poněkud kontraproduktivní. Hráči tvrdí, že tyto zvuky nenavozují ten správný pocit, jako když roztočíte ruletu, hodíte kostkami nebo když máte perfektní kombinaci karet. Zde je několik písniček, které můžete poslouchat místo toho.

Dead or Alive – Spin Me Round

Milovníci automatů a rulety tuto písničku absolutně zbožňují. Spin Me Around vyšla v roce 1985 a je dodnes tou nejhranější písničkou hazardních her vůbec. Je to popový song, který vám zůstane znít v hlavě a neomrzí ani když se hraje stále dokola. V roce 1985, kdy byla vydána, to byla v hitparádách písnička číslo jedna a i dnes je jackpot si ji poslechnout. Takže roztočte kolo rulety nebo kotouče automatů a doufejte, že budete tak úspěšní, jako tento song.

Poker Face – Lady Gaga

Ať už hrajete přátelský zápas mezi přáteli nebo skrýváte své vzrušení při epickém pokerovém turnaji, Poker Face zpěvačky Lady Gaga vás může dostat do nálady. Zpívejte si tuto písničku v duchu zatímco hrajete a dostáváte takové karty, které potřebujete. Online poker je mnohem jednodušší, a to proto, že můžete hru hrát, aniž byste si museli hlídat svou pokerovou tvář.

Motorhead – Ace Of Spades

Písnička Ace of Spades, která vyšla v roce 1980, je považována za hymnu Motorhead a tyto rockové legendy opravdu zesilují požitek z jakékoliv hry, zejména to platí u her karetních. Spojením rychlosti a síly s texty okrajově souvisejícími s kartami můžete mít při hraní pokru podkresleného songem Ace of Spades hodně zábavy.

Sting – Shape Of My Heart

Co vás na hazardních hrách láká nejvíc? Proč hrajete právě tu hru, kterou hrajete? Tato baladická píseň od Stinga je nejproslulejší asi díky tomu, že se hraje na konci světoznámého filmu Leon, a to pro její drsňácký nádech. V Shape Of My Heart se zpívá o příběhu hráče, který nehraje, aby vyhrál, ale aby něco zjistil. Má úžasnou melodii, je to skvělá lounge hudba pro hazardní hry a zároveň je i hluboká a přemýšlivá.

O.A.R – That Was A Crazy Game Of Poker

Tato píseň je tak skvělá pro pokerové hry, že si jí všimli dokonce i v ESPN a používají ji v úvodu svých přenosů ze Světové série v pokeru (World Series of Poker). Skvělý rytmus a zábavný text činí z této divoké rockové country hudby píseň, u které byste si měli při hraní pokeru poklepávat nohou i vy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *